DIAFINE dvoulázňová negativní vývojka

  • DIAFINE dvoulázňová negativní vývojka Vývojky
Cena produktu
1 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 26.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar DIAFINE dvoulázňová negativní vývojka Diafine

Vývojka se dělí na dvě lázně. První obsahuje vyvolávací látku a konzervant, druhá obsahuje alkalické látky tvořící zásadité prostředí. Film nejprve ponoříme do prvního roztoku a necháme nasáknout vyvolávač do citlivé vrstvy filmu. Potom film přeneseme do druhé lázně,... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte DIAFINE dvoulázňová negativní vývojka z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit DIAFINE dvoulázňová negativní vývojka s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 96727503528.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze DIAFINE dvoulázňová negativní vývojka

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí DIAFINE dvoulázňová negativní vývojka na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Vývojky Diafine
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Vývojky.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Vývojky Diafine, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy DIAFINE dvoulázňová negativní vývojka

Bazarové produkty Diafine většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží DIAFINE dvoulázňová negativní vývojka je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: