Digitální bezdrátová meteostanice TFA CASA 35.1135.02, bílá

  • Digitální bezdrátová meteostanice TFA CASA 35.1135.02, bílá Meteostanice
Cena produktu
1 890 Kč
Dostupnost
Je skladem 27.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Conrad.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Digitální bezdrátová meteostanice TFA CASA 35.1135.02, bílá tfa

Na základě změn tlaku v dané lokalitě senzor tlaku vzduchu předpovídá počasí. Údaje o venkovní teplotě a vlhkosti vzduchu jsou přenášeny vlastním rádiovým vysílačem, klima v místnosti měří vnitřní senzory. Údaje o aktuálním čase a datu jsou přijímány pomocí rádiového signálu DCF 77. Stanice umožňuje připojení dvou dodatečných vysílačů teploty/vlhkosti pro měření klimatu v místnosti. Upozornění při mrazu, zobrazení nejvyšších a nejnižších naměřených hodnot, podsvícení displeje.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Digitální bezdrátová meteostanice TFA CASA 35.1135.02, bílá z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Conrad.cz nový kousek za cenu 1 890 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Conrad.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Digitální bezdrátová meteostanice TFA CASA 35.1135.02, bílá s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Digitální bezdrátová meteostanice TFA CASA 35.1135.02, bílá

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Digitální bezdrátová meteostanice TFA CASA 35.1135.02, bílá na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Meteostanice tfa
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější PC technika a kancelář. nejlevnější Dům & zahrada. nejlevnější Teploměry a meteostanice. nejlevnější Meteostanice.

Slevy Digitální bezdrátová meteostanice TFA CASA 35.1135.02, bílá

Bazarové produkty tfa většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Digitální bezdrátová meteostanice TFA CASA 35.1135.02, bílá je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: