DJI Filtr UV pro MAVIC AIR - POLARPRO

  • DJI Filtr UV pro MAVIC AIR - POLARPRO Drony
Cena produktu
590 Kč
Dostupnost
11.11.2020
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar DJI Filtr UV pro MAVIC AIR - POLARPRO DJI

Cinema Series™ Glass: Filtr společnosti PolarPro, který používá nejvyšší kvalitu skla a potahy, které jsou k dispozici pro piloty, kteří požadují to nejlepší. Sklo Cinema Series má vysoký přenos světla a nízký index lomu. Konstrukce AirFrame™: Filtr PolarPro je navržen... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte DJI Filtr UV pro MAVIC AIR - POLARPRO z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 590 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit DJI Filtr UV pro MAVIC AIR - POLARPRO s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 817465021828.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze DJI Filtr UV pro MAVIC AIR - POLARPRO

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí DJI Filtr UV pro MAVIC AIR - POLARPRO na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Drony DJI
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější Drony.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Drony DJI, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy DJI Filtr UV pro MAVIC AIR - POLARPRO

Bazarové produkty DJI většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží DJI Filtr UV pro MAVIC AIR - POLARPRO je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: