DJI filtry set UV/ND4/ND8/ND16/ POL pro MAVIC PRO

  • DJI filtry set UV/ND4/ND8/ND16/ POL pro MAVIC PRO Drony
Cena produktu
2 290 Kč
Dostupnost
Je skladem 22.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar DJI filtry set UV/ND4/ND8/ND16/ POL pro MAVIC PRO DJI

Na podrobném popisu k produktu DJI filtry set UV/ND4/ND8/ND16/ POL pro MAVIC PRO pracujeme.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte DJI filtry set UV/ND4/ND8/ND16/ POL pro MAVIC PRO z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 2 290 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit DJI filtry set UV/ND4/ND8/ND16/ POL pro MAVIC PRO s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6970801331747.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze DJI filtry set UV/ND4/ND8/ND16/ POL pro MAVIC PRO

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí DJI filtry set UV/ND4/ND8/ND16/ POL pro MAVIC PRO na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Drony DJI
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější Drony.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Drony DJI, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy DJI filtry set UV/ND4/ND8/ND16/ POL pro MAVIC PRO

Bazarové produkty DJI většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží DJI filtry set UV/ND4/ND8/ND16/ POL pro MAVIC PRO je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: