DJI Goggles

  • DJI Goggles Drony
Cena produktu
12 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 31.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar DJI Goggles DJI

DJI GOGGLES – SPATŘETE JINÝ SVĚT DJI Goggles jsou pohodlné brýle navržené pro snadné FPV létání s produkty DJI. Brýle v sobě kloubí dvojici obrazovek s ultra vysokým rozlišením, bezdrátové spojení s nízkou prodlevou a dlouhým dosahem, a prvky pro přímé ovládání... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte DJI Goggles z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 12 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit DJI Goggles s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6958265142635.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze DJI Goggles

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí DJI Goggles na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Drony DJI
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější Drony.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Drony DJI, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy DJI Goggles

Bazarové produkty DJI většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží DJI Goggles je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: