DJI MAVIC AIR FLY MORE COMBO Onyx Black

  • DJI MAVIC AIR FLY MORE COMBO Onyx Black Drony
Cena produktu
26 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 29.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar DJI MAVIC AIR FLY MORE COMBO Onyx Black DJI

Mavic Air je vybaven tím nejlepším, co si lze u multikoptery této velikosti představit: 3-osý stabilizovaný závěs kamery Mavic Air je nejlépe přenosný dron od DJI s 3-osým mechanickým stabilizovaným závěsem, jehož úhlový rozsah vibrací byl snížen na 0.005°. Trojúhelníkové... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte DJI MAVIC AIR FLY MORE COMBO Onyx Black z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 26 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit DJI MAVIC AIR FLY MORE COMBO Onyx Black s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6958265159848.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze DJI MAVIC AIR FLY MORE COMBO Onyx Black

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí DJI MAVIC AIR FLY MORE COMBO Onyx Black na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Drony DJI
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější Drony.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Drony DJI, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy DJI MAVIC AIR FLY MORE COMBO Onyx Black

Bazarové produkty DJI většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží DJI MAVIC AIR FLY MORE COMBO Onyx Black je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: