DJI MAVIC PRO Platinum version

  • DJI MAVIC PRO Platinum version Drony
Cena produktu
25 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 25.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar DJI MAVIC PRO Platinum version DJI

VÝKONNÝ Létejte ještě dál Uvnitř ovladače Mavic, který se vejde do kapsy, se nachází zbrusu nová technologie pro přenos DJI OcuSync, s dosahem až 7km a Full HD 1080p video přenosem. Bez narážení a škrábanců Nechráněný dron mohl narážet do překážek při letech... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte DJI MAVIC PRO Platinum version z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 25 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit DJI MAVIC PRO Platinum version s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 6958265152870.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze DJI MAVIC PRO Platinum version

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí DJI MAVIC PRO Platinum version na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Drony DJI
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější Drony.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Drony DJI, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy DJI MAVIC PRO Platinum version

Bazarové produkty DJI většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží DJI MAVIC PRO Platinum version je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: