Dolmar Komoda FUTURO F6 Dolmar 80/94/38

  • Dolmar Komoda FUTURO F6 Dolmar 80/94/38 Komody
Cena produktu
1 743 Kč
Dostupnost
19.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Dolmar Komoda FUTURO F6 Dolmar 80/94/38 Dolmar

Komoda FUTURO F6 Dolmar 80/94/38 z kolekce Futuro od kvalitního výrobce Dolmar. Futuro je zajímavý systém pro děti a mládež. Šedé korpusy rozzáří bílé fronty a tři dodatky v třech barvách. Hlavním prvkem je postel F14 s psacím stolem, které šetří místo v dětském pokoji. Stůl lze předělat na postel aniž by se museli ze stolu uklízet věci. Dominantou této sestavy je atipický tvar předních dvířek a úchytů. Barevné provedení sestavy je korpus světlý grafit, dvířka bílý briliant a doplňky v barvě tyrkys, zelená mamba nebo malina dle výběru. Sestava dále nabízí skříně, regály, stoly, poličky, komodu, regál a postele. Moderní kvalitní materiály, zpracování a dobrá cena jsou hlavní přednosti této úžasné kolekce. Pokojíček si lze navolit podle vlastních představ.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Dolmar Komoda FUTURO F6 Dolmar 80/94/38 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 1 743 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Dolmar Komoda FUTURO F6 Dolmar 80/94/38 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Dolmar Komoda FUTURO F6 Dolmar 80/94/38

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Dolmar Komoda FUTURO F6 Dolmar 80/94/38 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Komody Dolmar
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Komody.

O prodejci Daka.cz

O prodejci

Daka.cz sleduje módní trendy pro vaše bydlení a díky tomu je pestrá nabídka eshopu stále moderní a v kurzu. Podívejte se na bídku produktů Komody Dolmar, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Daka.cz za výhodnou cenu.


Daka.cz

Slevy Dolmar Komoda FUTURO F6 Dolmar 80/94/38

Bazarové produkty Dolmar většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Dolmar Komoda FUTURO F6 Dolmar 80/94/38 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: