DORR krytka těla Pentax K

  • DORR krytka těla Pentax K Krytky k objektivům
Cena produktu
120 Kč
Dostupnost
Je skladem 28.10.2020
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar DORR krytka těla Pentax K Dörr

Krytka těla fotoaparátů opatřených bajonetem Olympus OM ochrání váš fotoaparát před znečištěním a mechanickým poškozením. výrobce: - produkt: krytka pozice: tělo fotoaparátu upevnění: vnitřní průměr: - mechanismus uchycení: bajonet otvor pro uchycení poutka: ne materiál:... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte DORR krytka těla Pentax K z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 120 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit DORR krytka těla Pentax K s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4000461000171.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze DORR krytka těla Pentax K

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí DORR krytka těla Pentax K na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Krytky k objektivům Dörr
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Krytky k objektivům.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Krytky k objektivům Dörr, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy DORR krytka těla Pentax K

Bazarové produkty Dörr většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží DORR krytka těla Pentax K je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: