DORR krytka těla Praktica M42

  • DORR krytka těla Praktica M42 Krytky k objektivům
Cena produktu
120 Kč
Dostupnost
Je skladem 31.10.2020
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar DORR krytka těla Praktica M42 Dörr

Krytka těla fotoaparátů opatřených bajonetem Olympus OM ochrání váš fotoaparát před znečištěním a mechanickým poškozením. výrobce: - produkt: krytka pozice: tělo fotoaparátu upevnění: vnitřní průměr: - mechanismus uchycení: bajonet otvor pro uchycení poutka: ne materiál:... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte DORR krytka těla Praktica M42 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 120 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit DORR krytka těla Praktica M42 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4000461000119.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze DORR krytka těla Praktica M42

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí DORR krytka těla Praktica M42 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Krytky k objektivům Dörr
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Krytky k objektivům.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Krytky k objektivům Dörr, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy DORR krytka těla Praktica M42

Bazarové produkty Dörr většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží DORR krytka těla Praktica M42 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: