Držák BIKE LIFT stropní TÜV/GS

  • Držák BIKE LIFT stropní TÜV/GS Garáž, domácnost
Cena produktu
269 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.03.2021
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Držák BIKE LIFT stropní TÜV/GS Compas

Držák jízdních kol určený k montáži na strop garáže, či jiné vhodné místnosti.

Držák funguje na principu kladkostroje a dokáže snadno zvednout jízdní kolo až do váhy 20 kg a umístit jej pod strop místnosti s maximální výškou 4 m.

Montáž držáku se provádí do pevných stropů pomocí šroubů a hmoždinek, nejvhodněji tak, aby se háky nacházely přímo nad sedlem a řidítkovou tyčí. Pomocí lana je možné lehce manipulovat se zavěšeným kolem, zařízení je navíc vybaveno brzdou, která zabraňuje proklouznutí lana a znemožňuje pád kola.

Díky držáku je kolo bezpečně uskladněné a nezabírá prakticky žádné místo.

Technická data
nosnost 20 kg
max. výška zavěšení 4 m
délka lana cca 14 m
typ montáže na strop
háky kovové s gumovým návlekem
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Držák BIKE LIFT stropní TÜV/GS z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 269 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Držák BIKE LIFT stropní TÜV/GS s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686092776.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Držák BIKE LIFT stropní TÜV/GS

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Držák BIKE LIFT stropní TÜV/GS na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Garáž, domácnost Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2017. nejlevnější AKCE SRPEN. nejlevnější Autodoplňky. nejlevnější Výbava, příslušenství. nejlevnější Garáž, domácnost.

Podívejte se na bídku produktů Garáž, domácnost Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Držák BIKE LIFT stropní TÜV/GS

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Držák BIKE LIFT stropní TÜV/GS je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: