Držák UNI LIFT stropní TÜV/GS

  • Držák UNI LIFT stropní TÜV/GS Garáž, domácnost
Cena produktu
599 Kč
Dostupnost
Je skladem 02.03.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Držák UNI LIFT stropní TÜV/GS Compas

Univerzální držák určený k montáži na strop garáže, či jiné vhodné místnosti.

Držák funguje na principu kladkostroje a dokáže snadno zvednout střešní boxy, žebříky, lyže, jízdní kola, kajaky a další obdobné rozměrné předměty až do váhy 52 kg a umístit je pod strop místnosti s maximální výškou 4 m.

Montáž držáku se provádí do pevných stropů pomocí šroubů a hmoždinek. Pomocí lana je možné lehce manipulovat se zavěšeným předmětem. Zařízení je vybaveno brzdou, která zabraňuje proklouznutí lana a znemožňuje pád zavěšeného předmětu. Balení navíc obsahuje popruh pro bezpečné uchycení předmětů různých typů a tvarů.

Držák je praktický pomocník pro uskladňování a šetří místo.

Technická data
nosnost 52 kg
max. výška zavěšení 4 m
délka lana cca 15 m
popruhy ano, 2 x
délka popruhu cca 230 cm
typ montáže na strop
háky kovové s gumovým návlekem
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Držák UNI LIFT stropní TÜV/GS z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 599 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Držák UNI LIFT stropní TÜV/GS s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686092790.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Držák UNI LIFT stropní TÜV/GS

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Držák UNI LIFT stropní TÜV/GS na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Garáž, domácnost Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE. nejlevnější AKCE 2017. nejlevnější AKCE SRPEN. nejlevnější Autodoplňky. nejlevnější Výbava, příslušenství. nejlevnější Garáž, domácnost.

Podívejte se na bídku produktů Garáž, domácnost Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Držák UNI LIFT stropní TÜV/GS

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Držák UNI LIFT stropní TÜV/GS je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: