Elan Black Magic LS + ELW 9, vel. 140

  • Elan Black Magic LS + ELW 9, vel. 140 Sjezdové lyže
Cena produktu
8 199 Kč
Dostupnost
03.12.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Elan Black Magic LS + ELW 9, vel. 140 Elan

Všestranné dámské carvingové lyže vhodné pro začínající až středně pokročilé lyžařky, které se chtějí zlepšovat v carvovém oblouku. Díky své lehkosti a použitému profilu Parabolic Rocker se lyže Black Magic snadno ovládají a odpouští chyby.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Elan Black Magic LS + ELW 9, vel. 140 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 8 199 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Elan Black Magic LS + ELW 9, vel. 140 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051024708746.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Elan Black Magic LS + ELW 9, vel. 140

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Elan Black Magic LS + ELW 9, vel. 140 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Sjezdové lyže Elan
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Zimní sporty. nejlevnější Sjezdové lyžování. nejlevnější Sjezdové lyže.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Sjezdové lyže Elan, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Elan Black Magic LS + ELW 9, vel. 140

Bazarové produkty Elan většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Elan Black Magic LS + ELW 9, vel. 140 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: