Elan Carve X LS + EL10, vel. 168

  • Elan Carve X LS + EL10, vel. 168 Sjezdové lyže
Cena produktu
4 999 Kč
Dostupnost
13.07.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Elan Carve X LS + EL10, vel. 168 Elan

Carvingové lyže Carve X jsou skvělou volbou pro rekreační až středně pokročilé lyžaře. Konstrukce hran Full Power Cap je velice tolerantní k chybám a umožňuje snadné zatáčení.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Elan Carve X LS + EL10, vel. 168 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 4 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Elan Carve X LS + EL10, vel. 168 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 3838855664590.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Elan Carve X LS + EL10, vel. 168

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Elan Carve X LS + EL10, vel. 168 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Sjezdové lyže Elan
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Zimní sporty. nejlevnější Sjezdové lyžování. nejlevnější Sjezdové lyže.

Slevy Elan Carve X LS + EL10, vel. 168

Bazarové produkty Elan většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Elan Carve X LS + EL10, vel. 168 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: