Elan Crystal Magic LS + EL7,5, vel. 152

  • Elan Crystal Magic LS + EL7,5, vel. 152 Sjezdové lyže
Cena produktu
4 999 Kč
Dostupnost
13.07.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Elan Crystal Magic LS + EL7,5, vel. 152 Elan

Lyže Crystal Magic LS je všestranná, snadno se ovládá, odpouští chyby a usnadňuje pokroky při lyžování. Profil Parabolic Rocker usnadňuje nasazení oblouku, zatímco technologie Dynaflex dodává lyži větší pružnost. Lyže je určena pro rekreační lyžařky.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Elan Crystal Magic LS + EL7,5, vel. 152 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 4 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Elan Crystal Magic LS + EL7,5, vel. 152 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 3838855685946.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Elan Crystal Magic LS + EL7,5, vel. 152

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Elan Crystal Magic LS + EL7,5, vel. 152 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Sjezdové lyže Elan
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Zimní sporty. nejlevnější Sjezdové lyžování. nejlevnější Sjezdové lyže.

Slevy Elan Crystal Magic LS + EL7,5, vel. 152

Bazarové produkty Elan většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Elan Crystal Magic LS + EL7,5, vel. 152 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: