EPline Filly náramek se 2 přívěsky

  • EPline Filly náramek se 2 přívěsky Pro holky
Cena produktu
79 Kč
Dostupnost
Je skladem 16.09.2019
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » bambule.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar EPline Filly náramek se 2 přívěsky EPline

Nová série koníčků Filly Unicorn! Pozor! Každý Filly koníček má na své čelence křišťál Swarovski v barvě duhy. A vzácná Filly má dokonce kamínky všech duhových barev. Sbírejte je a hrajte si s nimi! Rozšiřte svoji sbírku také o úžasné sady Filly ve městě, které svítí! Ke každému koníkovi je kartička s povídáním a rodokmen. A co víc? Jsou tady bezva Filly náramky, přívěsky, náhrdelníky a 3D Filly jako násadky na tužku.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte EPline Filly náramek se 2 přívěsky z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od bambule.cz nový kousek za cenu 79 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu bambule.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit EPline Filly náramek se 2 přívěsky s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8595582214720.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze EPline Filly náramek se 2 přívěsky

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí EPline Filly náramek se 2 přívěsky na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pro holky EPline
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hračky. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Hračky. nejlevnější Pro holky.

Slevy EPline Filly náramek se 2 přívěsky

Bazarové produkty EPline většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží EPline Filly náramek se 2 přívěsky je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: