Fadome Skříň ADRIEN A1

  • Fadome Skříň ADRIEN A1 Šatní skříně
Cena produktu
3 381 Kč
Dostupnost
22.09.2019
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Fadome Skříň ADRIEN A1 Fadome

Skříň ADRIEN A1. Sektor ADRIEN je vyroben v barevné kombinaci hedvábně bílé/dub san remo/zelené nebo růžové kombinaci a především proto je určen do dětských pokojů a pro teenagery. Tato sestava klade důraz nejen na pěkné pracovní prostředí, ale i na dostatek úložného prostoru. Nabízí tři druhy skříní, regál, komodu, polici a psací stůl, který se dá doplnit o závěsný panel a nabídne tak další úložný prostor navíc. Pro lepší představu máme v nabídce dva zcela hotové dětské pokoje. ADRIEN zaujme nejen pestrými barvami a dostatkem úložného prostoru, ale především svojí bezkonkurenční cenou. Nábytek dodáváme v demontu s návodem a kováním.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Fadome Skříň ADRIEN A1 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 3 381 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fadome Skříň ADRIEN A1 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Fadome Skříň ADRIEN A1

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Fadome Skříň ADRIEN A1 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Šatní skříně Fadome
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Šatní skříně.

Slevy Fadome Skříň ADRIEN A1

Bazarové produkty Fadome většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Fadome Skříň ADRIEN A1 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: