Fila ARGON 80 XT Lady, vel. 39

  • Fila ARGON 80 XT Lady, vel. 39 Kolečkové brusle
Cena produktu
2 299 Kč
Dostupnost
28.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Fila ARGON 80 XT Lady, vel. 39 Fila

Dámské in-line brusle Fila Argon 80 XT Lady s kolečky 80mm a ložisky ABEC 5.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Fila ARGON 80 XT Lady, vel. 39 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 2 299 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fila ARGON 80 XT Lady, vel. 39 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8026473384401.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Fila ARGON 80 XT Lady, vel. 39

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Fila ARGON 80 XT Lady, vel. 39 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Kolečkové brusle Fila
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Skate & in-line. nejlevnější In-line bruslení. nejlevnější Kolečkové brusle.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Kolečkové brusle Fila, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Fila ARGON 80 XT Lady, vel. 39

Bazarové produkty Fila většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Fila ARGON 80 XT Lady, vel. 39 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: