Fischer Progressor F17 TPR, vel. 167

  • Fischer Progressor F17 TPR, vel. 167 Sjezdové lyže
Cena produktu
9 499 Kč
Dostupnost
25.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Fischer Progressor F17 TPR, vel. 167 Fischer

Progressor F17 jsou univerzální a stabilní lyže s kvalitním jádrem a lehkou karbonovou výztuží, speciálně vyladěné pro středně dlouhý oblouk a co možná nejuniverzálnější využití. Unikátní Dual Radius Systém usnadňuje přechody mezi různými typy oblouků.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Fischer Progressor F17 TPR, vel. 167 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 9 499 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fischer Progressor F17 TPR, vel. 167 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 9002972297526.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Fischer Progressor F17 TPR, vel. 167

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Fischer Progressor F17 TPR, vel. 167 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Sjezdové lyže Fischer
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Zimní sporty. nejlevnější Sjezdové lyžování. nejlevnější Sjezdové lyže.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Sjezdové lyže Fischer, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Fischer Progressor F17 TPR, vel. 167

Bazarové produkty Fischer většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Fischer Progressor F17 TPR, vel. 167 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: