Fischer Progressor F18 AR, vel. 160

  • Fischer Progressor F18 AR, vel. 160 Sjezdové lyže
Cena produktu
13 999 Kč
Dostupnost
25.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Fischer Progressor F18 AR, vel. 160 Fischer

Sportovní sjezdové lyže Progressor F18 AR jsou dynamické a hravé. Perfektní točivost a ovladatelnost, skvělá stabilita a dobrý výkon, shrnují vlastnosti tohoto modelu. Odlehčené dřevěné jádro s karbonovou výztuží dodávají lyži potřebnou pevnost.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Fischer Progressor F18 AR, vel. 160 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 13 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fischer Progressor F18 AR, vel. 160 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 9002972295119.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Fischer Progressor F18 AR, vel. 160

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Fischer Progressor F18 AR, vel. 160 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Sjezdové lyže Fischer
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Zimní sporty. nejlevnější Sjezdové lyžování. nejlevnější Sjezdové lyže.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Sjezdové lyže Fischer, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Fischer Progressor F18 AR, vel. 160

Bazarové produkty Fischer většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Fischer Progressor F18 AR, vel. 160 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: