Fischer RC4 EC SC RT, vel. 160

  • Fischer RC4 EC SC RT, vel. 160 Sjezdové lyže
Cena produktu
16 999 Kč
Dostupnost
13.07.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Fischer RC4 EC SC RT, vel. 160 Fischer

Razantně vykrojené slalomové lyže RC4 WorldCup SC jsou dynamické a točivé lyže a jeden z nejoblíbenějších sjezdových lyží od Fischer. Při jízdě na hranách jsou nepřekonatelné a zahájení oblouku mají bleskurychlé. Vhodné pro sportovní a závodní lyžaře.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Fischer RC4 EC SC RT, vel. 160 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 16 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fischer RC4 EC SC RT, vel. 160 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 9002972294846.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Fischer RC4 EC SC RT, vel. 160

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Fischer RC4 EC SC RT, vel. 160 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Sjezdové lyže Fischer
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Zimní sporty. nejlevnější Sjezdové lyžování. nejlevnější Sjezdové lyže.

Slevy Fischer RC4 EC SC RT, vel. 160

Bazarové produkty Fischer většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Fischer RC4 EC SC RT, vel. 160 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: