FOMACITRO 250 ml

  • FOMACITRO 250 ml Ostatní fotochemie
Cena produktu
85 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.03.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar FOMACITRO 250 ml Foma

Charakteristika Přerušovací lázeň, přerušovač nebo zastavovací lázeň je vodný roztok chemikálií, který ukončí působení vývojky na světlocitlivý materiál. V době působení přerušovače je latentní obraz již zviditelněný, ale zbytky vývojky a světlo by stále mohly po... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte FOMACITRO 250 ml z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 85 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit FOMACITRO 250 ml s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8593346722023.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze FOMACITRO 250 ml

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí FOMACITRO 250 ml na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ostatní fotochemie Foma
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Ostatní fotochemie.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Ostatní fotochemie Foma, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy FOMACITRO 250 ml

Bazarové produkty Foma většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží FOMACITRO 250 ml je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: