FOMATONER SEPIA 2x 250 ml

  • FOMATONER SEPIA 2x 250 ml Ostatní fotochemie
Cena produktu
249 Kč
Dostupnost
Je skladem 11.04.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar FOMATONER SEPIA 2x 250 ml Foma

Charakteristika FOMATONER SEPIA je kapalný koncentrát dvoulázňového sulfidického tónovače určeného pro tónování černobílých fotografií do žlutohnědého až hnědého, resp. fialovohnědého tónu. Sytost a odstín výsledného zbarvení se řídí teplotou druhé (tj. tónovací)... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte FOMATONER SEPIA 2x 250 ml z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 249 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit FOMATONER SEPIA 2x 250 ml s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8593346722016.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze FOMATONER SEPIA 2x 250 ml

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí FOMATONER SEPIA 2x 250 ml na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ostatní fotochemie Foma
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Ostatní fotochemie.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Ostatní fotochemie Foma, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy FOMATONER SEPIA 2x 250 ml

Bazarové produkty Foma většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží FOMATONER SEPIA 2x 250 ml je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: