FORCELL Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad M3 Lite 10"

  • FORCELL Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad M3 Lite 10
Cena produktu
286 Kč
Dostupnost
Je skladem 31.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » vsechnonamobil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar FORCELL Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad M3 Lite 10" FORCELL

Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad M3 Lite 10"Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš displej Huawei MediaPad M3 Lite 10". Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš tablet pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím. Sklo je nepoškriabateľné. - tvrdené sklo chráni displej pred rozbitím a iným poškodením- sklo sa nepoškriabe od kľúčov a iných predmetov- sklo nemá žiadny vplyv na odozvu pri dotyku- jednoduchá inštalácia bez bublín Parametre tvrdeného skla:Húbka - 0,33 mmTvrdosť - 9H Balenie obsahuje:1 bal. suchá a mokrá handrička na vyčistenie displeja1ks ochranné tvrdené sklo pre  Huawei MediaPad M3 Lite 10"... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte FORCELL Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad M3 Lite 10" z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od vsechnonamobil.cz nový kousek za cenu 286 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu vsechnonamobil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit FORCELL Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad M3 Lite 10" s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 4001552169.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze FORCELL Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad M3 Lite 10"

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí FORCELL Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad M3 Lite 10" na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Příslušenství k tabletům FORCELL
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Elektro a příslušenství. nejlevnější Příslušenství. nejlevnější Příslušenství k tabletům.

Slevy FORCELL Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad M3 Lite 10"

Bazarové produkty FORCELL většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží FORCELL Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad M3 Lite 10" je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: