Gib Meble Komoda K4D TENUS II Gib 90/93/40

  • Gib Meble Komoda K4D TENUS II Gib 90/93/40 Komody
Cena produktu
1 964 Kč
Dostupnost
28.04.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Gib Meble Komoda K4D TENUS II Gib 90/93/40 Gib Meble

Komoda K4D TENUS II Gib 90/93/40 ze systému TENUS II. Systém TENUS II je nádherná řada nábytku pro malé i velké kluky a holky. Vyrábí se v princeznovské růžovobílé a chlapecké modrobílé kombinaci. Nábytek má hravé tvary a spoustu úložného prostoru. Dětský pokojíček můžete krom skříní a stolků vybavit i krásným dětským sofa díky němuž mohou vaše ratolesti přijímat návštěvy a pořádat pyžamové párty. Sektor obsahuje 16 prvků a to skříně, komody, stoly, stolky, regály, police, šatní skříně, postel a regál pod postel. Kompletní dětské pokoje nabízíme v 16 variantách. Nábytek je vyroben z vrstvené dřevotřískové desky o tloušťce 16mm a 22mm.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Gib Meble Komoda K4D TENUS II Gib 90/93/40 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 1 964 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Gib Meble Komoda K4D TENUS II Gib 90/93/40 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Gib Meble Komoda K4D TENUS II Gib 90/93/40

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Gib Meble Komoda K4D TENUS II Gib 90/93/40 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Komody Gib Meble
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Komody.

Slevy Gib Meble Komoda K4D TENUS II Gib 90/93/40

Bazarové produkty Gib Meble většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Gib Meble Komoda K4D TENUS II Gib 90/93/40 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: