Gib Meble Postel 90 TENUS

  • Gib Meble Postel 90 TENUS Postele
Cena produktu
2 503 Kč
Dostupnost
02.07.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Gib Meble Postel 90 TENUS Gib Meble

Postel 90 TENUS. Sektorový nábytek TENUS. Nábytek je vyrobený z vrstveného dřeva o tloušťce 16 mm a 22 mm silné pracovní desky. Sestava je vyrobena v barevném provedení santana/zelená, santana/vřes, santana/oranžová, santana/modrá. Nábytek se velmi hodí do dětských a mládežnických pokojů. Nábytek je nový zabalený v demontu s návodem a kováním... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Gib Meble Postel 90 TENUS z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 2 503 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Gib Meble Postel 90 TENUS s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Gib Meble Postel 90 TENUS

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Gib Meble Postel 90 TENUS na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Postele Gib Meble
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Postele.

Slevy Gib Meble Postel 90 TENUS

Bazarové produkty Gib Meble většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Gib Meble Postel 90 TENUS je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: