Gib Meble Šuplík pod postel TENUS

  • Gib Meble Šuplík pod postel TENUS Postele
Cena produktu
1 549 Kč
Dostupnost
22.09.2019
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Gib Meble Šuplík pod postel TENUS Gib Meble

Šuplík pod postel TENUS. Sektorový nábytek TENUS. Nábytek je vyrobený z vrstveného dřeva o tloušťce 16 mm a 22 mm silné pracovní desky. Sestava je vyrobena v barevném provedení santana/zelená, santana/vřes, santana/oranžová, santana/modrá. Nábytek se velmi hodí do dětských a mládežnických pokojů. Nábytek je nový zabalený v demontu s návodem a kováním... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Gib Meble Šuplík pod postel TENUS z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 1 549 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Gib Meble Šuplík pod postel TENUS s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Gib Meble Šuplík pod postel TENUS

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Gib Meble Šuplík pod postel TENUS na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Postele Gib Meble
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Postele.

Slevy Gib Meble Šuplík pod postel TENUS

Bazarové produkty Gib Meble většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Gib Meble Šuplík pod postel TENUS je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: