GoPro Supercharger (Dual Port Fast Charger), vel. none

  • GoPro Supercharger (Dual Port Fast Charger), vel. none Digitální kamery
Cena produktu
1 749 Kč
Dostupnost
21.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar GoPro Supercharger (Dual Port Fast Charger), vel. none GoPro

Optimalizováno pro rychlé nabíjení s HERO5 Black, HERO5 Session™, Dual Battery Charger (HERO5 Black) a Karma Grip™... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte GoPro Supercharger (Dual Port Fast Charger), vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 749 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit GoPro Supercharger (Dual Port Fast Charger), vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051023547155.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze GoPro Supercharger (Dual Port Fast Charger), vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí GoPro Supercharger (Dual Port Fast Charger), vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Digitální kamery GoPro
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Elektronika. nejlevnější TV, video, audio. nejlevnější Digitální kamery.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Digitální kamery GoPro, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy GoPro Supercharger (Dual Port Fast Charger), vel. none

Bazarové produkty GoPro většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží GoPro Supercharger (Dual Port Fast Charger), vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: