Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm

  • Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm Grily na dřevěné uhlí
Cena produktu
969 Kč
Dostupnost
Je skladem 06.03.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm Compas

Pohledný, obdélníkový gril TRAPANI hodící se na zahrady, či terasy.

Konstrukce je vyrobena z kvalitního ocelového plechu se smaltovanou povrchovou úpravou. Madla jsou z odolného plastu a mají dostatečný prostor pro úchop. Mobilitu zajištují čtyři kovové nohy, doplněné o zpevňující rám ve spodní časti. Navíc je gril vybaven kolečky z plastu, která zaručují dostatečnou pohyblivost.

Gril je vybaven regulovatelnou ventilací a pro samotnou tepelnou přípravu Vašich pochutin je opatřen roštem spolu s odkládacím prostorem z chromované oceli.

Technická data
grilovací prostor 43 x 40 cm
grilovací / odkládací výška 57 / 66 cm
rozměr grilu 44 x 52 x 75 cm
pojízdný ano, 2 x kolečka
povrchová úprava smaltování
rošt chromovaná ocel
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 969 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686130287.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Grily na dřevěné uhlí Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější Camping, outdoor. nejlevnější Grily a ohniště. nejlevnější Grily na dřevěné uhlí.

Podívejte se na bídku produktů Grily na dřevěné uhlí Compas, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Jaknaauto.cz za výhodnou cenu.


Jaknaauto.cz

Slevy Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Gril na dřevěné uhlí obdélníkový TRAPANI 46cm je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: