Hasbro Baby Alive Blonďatá panenka s mixérem

  • Hasbro Baby Alive Blonďatá panenka s mixérem Pro holky
Cena produktu
699 Kč
Dostupnost
Je skladem 17.10.2019
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » bambule.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Hasbro Baby Alive Blonďatá panenka s mixérem Hasbro

BABY ALIVE BLONĎATÁ PANENKA S MIXÉREM Blonďatá panenka s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se starat o svou panenku. Panenka pije vodu a jí speciálně pro ni připravené jídlo. Stačí v mixéru (součástí balení) smíchat brokolicový nebo hruškový prášek s vodou a ihned je na světě skvělé jídlo pro vaši panenku. Stačí otáčet rukojetí a mixér vše spolehlivě promíchá. Pak stačí po lžičkách panenku nakrmit a pak jí dát napít z lahvičky. Když se panenka pokaká, je čas vyměnit plínku. V balení je panenka s odnímatelným oblečením, mixér, lžíce, lahvička, dva sáčky s jídlem, 2 plenky a hřebínek. O novou Baby Alive blonďatou panenku s mixérem se vaše dítě může starat skoro jako o živé miminko. Zapojte své ratolesti do péče o dítě a ukažte jim, jak báječné to je! Stanou se z nich milující a báječní rodiče, jako jste vy!... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Hasbro Baby Alive Blonďatá panenka s mixérem z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od bambule.cz nový kousek za cenu 699 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu bambule.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hasbro Baby Alive Blonďatá panenka s mixérem s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 5010993461141.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Hasbro Baby Alive Blonďatá panenka s mixérem

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Hasbro Baby Alive Blonďatá panenka s mixérem na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pro holky Hasbro
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Hračky. nejlevnější Dětské zboží. nejlevnější Hračky. nejlevnější Pro holky.

Slevy Hasbro Baby Alive Blonďatá panenka s mixérem

Bazarové produkty Hasbro většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Hasbro Baby Alive Blonďatá panenka s mixérem je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: