Hatchey Desire černo-zelená, vel. S/ M

  • Hatchey Desire černo-zelená, vel. S/ M Snowboardové přilby
Cena produktu
1 599 Kč
Dostupnost
22.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Hatchey Desire černo-zelená, vel. S/ M Hatchey

Lyžařské helma Desire je velice oblíbená díky své nízké hmotnosti a skvělému tvaru s decentním kšiltem. Kvalitně zpracované větrání, moderní tvar a nízká váha zajistí perfektní pocit i po celodenním užívání.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Hatchey Desire černo-zelená, vel. S/ M z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 599 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hatchey Desire černo-zelená, vel. S/ M s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8594172731883.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Hatchey Desire černo-zelená, vel. S/ M

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Hatchey Desire černo-zelená, vel. S/ M na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Snowboardové přilby Hatchey
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Zimní sporty. nejlevnější Snowboarding. nejlevnější Snowboardové přilby.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Snowboardové přilby Hatchey, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Hatchey Desire černo-zelená, vel. S/ M

Bazarové produkty Hatchey většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Hatchey Desire černo-zelená, vel. S/ M je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: