Head Advant Edge 65 W bílé, vel. 40

  • Head Advant Edge 65 W bílé, vel. 40 Pánská obuv
Cena produktu
3 999 Kč
Dostupnost
24.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Head Advant Edge 65 W bílé, vel. 40 Head

Pohodlná dámská lyžařská obuv se snadným nazouváním určená pro rekreační lyžařky. Bota se snadno utahuje pomocí 4 nastavitelných nízkoprofilových přezek a širokého pásku na suchý zip a nabízí možnost rozšíření boty v oblasti lýtka.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Head Advant Edge 65 W bílé, vel. 40 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 3 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Head Advant Edge 65 W bílé, vel. 40 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 2051024033565.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Head Advant Edge 65 W bílé, vel. 40

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Head Advant Edge 65 W bílé, vel. 40 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pánská obuv Head
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Obuv. nejlevnější Pánská obuv.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Pánská obuv Head, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Head Advant Edge 65 W bílé, vel. 40

Bazarové produkty Head většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Head Advant Edge 65 W bílé, vel. 40 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: