Head Supershape i.Magnum, vel. 163

  • Head Supershape i.Magnum, vel. 163 Sjezdové lyže
Cena produktu
18 999 Kč
Dostupnost
13.07.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Head Supershape i.Magnum, vel. 163 Head

Sportovní lyže Magnum povznese váš zážitek z lyžování na vyšší úroveň. Díky své lehce širší špičce funguje velmi dobře v rozbitém sněhu, ale na upravené sjezdovce je jako doma. Lyže je hravá, rychlá a spolehlivá především v krátkých a středních obloucích.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Head Supershape i.Magnum, vel. 163 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 18 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Head Supershape i.Magnum, vel. 163 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 0726424704606.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Head Supershape i.Magnum, vel. 163

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Head Supershape i.Magnum, vel. 163 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Sjezdové lyže Head
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Zimní sporty. nejlevnější Sjezdové lyžování. nejlevnější Sjezdové lyže.

Slevy Head Supershape i.Magnum, vel. 163

Bazarové produkty Head většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Head Supershape i.Magnum, vel. 163 je potřeba brát s rozvahou.


Další oblíbené mezi uživateli
Bazar Sjezdové lyže

Podobné výrobky od stejného prodejce: