Helvetia Komoda 1D4SZ ILINOIS 47

  • Helvetia Komoda 1D4SZ ILINOIS 47 Komody
Cena produktu
3 914 Kč
Dostupnost
22.09.2019
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Helvetia Komoda 1D4SZ ILINOIS 47 Helvetia

Komoda 1D4SZ ILINOIS 47. Moderní nábytek, který se jen tak neokouká. Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, který na oko vypadá jako z masivního dřeva. Je vyroben v příjemné barvě dub sonoma tmavý. Charakterickým prvkem je zaoblená MDF na obou dolních a horních okrajů. Moderní styl zdůrazňuje použití LED osvětlení na skleněných policích. ILINOIS má velký výběr nábytku nejen do ložnice, ale do každého pokoje.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Helvetia Komoda 1D4SZ ILINOIS 47 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 3 914 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Helvetia Komoda 1D4SZ ILINOIS 47 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Helvetia Komoda 1D4SZ ILINOIS 47

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Helvetia Komoda 1D4SZ ILINOIS 47 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Komody Helvetia
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Komody.

Slevy Helvetia Komoda 1D4SZ ILINOIS 47

Bazarové produkty Helvetia většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Helvetia Komoda 1D4SZ ILINOIS 47 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: