Helvetia Šatní skříň 1D ILINOIS 17

  • Helvetia Šatní skříň 1D ILINOIS 17 Šatní skříně
Cena produktu
3 128 Kč
Dostupnost
26.03.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Helvetia Šatní skříň 1D ILINOIS 17 Helvetia

Šatní skříň 1D ILINOIS 17. Moderní nábytek, který se jen tak neokouká. Celá sestava je vyrobena z kvalitního lamina, který na oko vypadá jako z masivního dřeva. Je vyroben v příjemné barvě dub sonoma tmavý. Charakterickým prvkem je zaoblená MDF na obou dolních a horních okrajů. Moderní styl zdůrazňuje použití LED osvětlení na skleněných policích. ILINOIS má velký výběr nábytku nejen do ložnice, ale do každého pokoje.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Helvetia Šatní skříň 1D ILINOIS 17 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 3 128 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Helvetia Šatní skříň 1D ILINOIS 17 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Helvetia Šatní skříň 1D ILINOIS 17

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Helvetia Šatní skříň 1D ILINOIS 17 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Šatní skříně Helvetia
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Šatní skříně.

Slevy Helvetia Šatní skříň 1D ILINOIS 17

Bazarové produkty Helvetia většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Helvetia Šatní skříň 1D ILINOIS 17 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: