Hoorns Bílá kovová stolní lampa Artio

  • Hoorns Bílá kovová stolní lampa Artio Skladovky
Cena produktu
1 479 Kč
Dostupnost
Je skladem 31.05.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Hoorns Bílá kovová stolní lampa Artio Hoorns

Stolní lampa Artio bude ozdobou každého stolu. Nádech retro jí dává originální vzhled, který je doplněný o praktickou možnost nastavení polohy tyče. Díky kovovému provedení je i velmi odolná, takže se z ní budete těšit mnoho let. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Hoorns Bílá kovová stolní lampa Artio z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od designovynabytek.cz nový kousek za cenu 1 479 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu designovynabytek.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hoorns Bílá kovová stolní lampa Artio s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8714713081356.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Hoorns Bílá kovová stolní lampa Artio

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Hoorns Bílá kovová stolní lampa Artio na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Skladovky Hoorns
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Designové vybavení interiéru. nejlevnější Skladovky.

Slevy Hoorns Bílá kovová stolní lampa Artio

Bazarové produkty Hoorns většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Hoorns Bílá kovová stolní lampa Artio je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: