HOYA filtr IR R72 82 mm

  • HOYA filtr IR R72 82 mm Filtry k objektivům
Cena produktu
3 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 25.11.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar HOYA filtr IR R72 82 mm Hoya

Speciální vlastnosti IR filtr - Filmy pro infračervenou fotografii jsou mimo jiné citlivé na ultrafialové záření a záření kratších vlnových délek viditelného spektra, proto je nutné odfiltrovat všechny tyto vlnové délky viditelného světla kromě infračervené oblasti.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte HOYA filtr IR R72 82 mm z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 3 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit HOYA filtr IR R72 82 mm s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 24066053770.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze HOYA filtr IR R72 82 mm

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí HOYA filtr IR R72 82 mm na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Filtry k objektivům Hoya
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Foto Škoda. nejlevnější Elektronika. nejlevnější Foto. nejlevnější Foto doplňky a příslušenství. nejlevnější Filtry k objektivům.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Filtry k objektivům Hoya, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy HOYA filtr IR R72 82 mm

Bazarové produkty Hoya většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží HOYA filtr IR R72 82 mm je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: