Idžczak Meble Komoda DOMINO BIS 4 Idzczak 90/94/40

  • Idžczak Meble Komoda DOMINO BIS 4 Idzczak 90/94/40 Komody
Cena produktu
1 952 Kč
Dostupnost
10.08.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Idžczak Meble Komoda DOMINO BIS 4 Idzczak 90/94/40 Idžczak Meble

Komoda DOMINO BIS 4 Idzczak 90/94/40. Dětský nábytek DOMINO BIS vyniká zejména svým vzhledem. Základem nábytku je bílá barva korpusu a růžové nebo zelené přední fronty. Zvolený kolorit navodí dětskému pokoji čistý, jednoduchý a klidný dojem. Tento sektor je vhodný nejen malým dětem, ale díky své jednoduchosti se hodí i pro náctileté. Výrobce zde kladl důraz na prostornost a pestrý výběr jednotlivých komponentů ze sektoru Domino bis, počínaje klasickými komodami, až do velmi prostorných a skladných regálů, vhodných na hračky a nejrůznější dětské potřeby. Je vyráběn z kvalitních materiálů, splňuje veškerá kritéria, ABS hrana je samozřejmostí. V jednoduchosti je krása a tím se řídil i výrobce této řady.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Idžczak Meble Komoda DOMINO BIS 4 Idzczak 90/94/40 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 1 952 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Idžczak Meble Komoda DOMINO BIS 4 Idzczak 90/94/40 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Idžczak Meble Komoda DOMINO BIS 4 Idzczak 90/94/40

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Idžczak Meble Komoda DOMINO BIS 4 Idzczak 90/94/40 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Komody Idžczak Meble
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Komody.

Slevy Idžczak Meble Komoda DOMINO BIS 4 Idzczak 90/94/40

Bazarové produkty Idžczak Meble většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Idžczak Meble Komoda DOMINO BIS 4 Idzczak 90/94/40 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: