ILFORD GALERIE WASHAID smáčedlo pro praní FB papírů 1 l

  • ILFORD GALERIE WASHAID smáčedlo pro praní FB papírů 1 l Ostatní fotochemie
Cena produktu
340 Kč
Dostupnost
Je skladem 24.01.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ILFORD GALERIE WASHAID smáčedlo pro praní FB papírů 1 l Ilford

Charakteristika ILFORD WASHAID je kapalný koncentrát pro přípravu vypírací lázně. Použitelný pro negativní, tak i pozitivní černobílý fotografický materiál. Poměr ředění je 1:4. Optimální teplota 20°C. Způsobů jak dosáhnout optimálních výsledků existuje několik, ale... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ILFORD GALERIE WASHAID smáčedlo pro praní FB papírů 1 l z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 340 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ILFORD GALERIE WASHAID smáčedlo pro praní FB papírů 1 l s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 19498970900.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ILFORD GALERIE WASHAID smáčedlo pro praní FB papírů 1 l

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ILFORD GALERIE WASHAID smáčedlo pro praní FB papírů 1 l na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ostatní fotochemie Ilford
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Ostatní fotochemie.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Ostatní fotochemie Ilford, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ILFORD GALERIE WASHAID smáčedlo pro praní FB papírů 1 l

Bazarové produkty Ilford většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ILFORD GALERIE WASHAID smáčedlo pro praní FB papírů 1 l je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: