ILFORD ILFOSTOP 500 ml přerušovač

  • ILFORD ILFOSTOP 500 ml přerušovač Ostatní fotochemie
Cena produktu
350 Kč
Dostupnost
Je skladem 24.01.2021
Doprava
od 49 Kč
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ILFORD ILFOSTOP 500 ml přerušovač Ilford

Charakteristika ILFORD ILFOSTOP je kyselá přerušovací lázeň využívající kyseliny citrónové jako aktivní přísady. Účinky se projeví okamžitým pozastavením nežádoucího převoláváním stříbra obsaženého ve světlocitlivé vrstvě fotografického materiálu. Vhodná pro ruční... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ILFORD ILFOSTOP 500 ml přerušovač z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 350 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ILFORD ILFOSTOP 500 ml přerušovač s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 19498893872.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ILFORD ILFOSTOP 500 ml přerušovač

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ILFORD ILFOSTOP 500 ml přerušovač na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ostatní fotochemie Ilford
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Ostatní fotochemie.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Ostatní fotochemie Ilford, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ILFORD ILFOSTOP 500 ml přerušovač

Bazarové produkty Ilford většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ILFORD ILFOSTOP 500 ml přerušovač je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: