ILFORD SELENIUM TONER 1 l

  • ILFORD SELENIUM TONER 1 l Ostatní fotochemie
Cena produktu
1 050 Kč
Dostupnost
Je skladem 24.01.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » FotoSkoda.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar ILFORD SELENIUM TONER 1 l Ilford

Charakteristika Selenový tónovač zvyšuje archivní stabilitu a maximální denzitu výsledných fotografií. Barva a stupeň dosaženého zabarvení jsou závislé na použitém papíru a poměru ředění. Pro dosažení změny tonality (ředění 1:3) a pokud jde o ochranu archivních fotografií... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte ILFORD SELENIUM TONER 1 l z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od FotoSkoda.cz nový kousek za cenu 1 050 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu FotoSkoda.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ILFORD SELENIUM TONER 1 l s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 19498143205.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze ILFORD SELENIUM TONER 1 l

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí ILFORD SELENIUM TONER 1 l na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Ostatní fotochemie Ilford
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Fotomateriál. nejlevnější Fotokomora, materiály. nejlevnější Fotochemie. nejlevnější Ostatní fotochemie.

O prodejci FotoSkoda.cz

Největší výběr fototechniky na českém trhu. Eshop fotoskoda.cz je vhodný, jak pro profesionální fotografy, tak ale i pro ostatní milovníky focení. Podívejte se na bídku produktů Ostatní fotochemie Ilford, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku FotoSkoda.cz za výhodnou cenu.


FotoSkoda.cz

Slevy ILFORD SELENIUM TONER 1 l

Bazarové produkty Ilford většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží ILFORD SELENIUM TONER 1 l je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: