Infračervený teploměr Braun IRT 6520 Thermoscan 7

  • Infračervený teploměr Braun IRT 6520 Thermoscan 7 Lékařské teploměry
Cena produktu
1 490 Kč
Dostupnost
Je skladem 10.04.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Conrad.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Infračervený teploměr Braun IRT 6520 Thermoscan 7 Braun

Nový teploměr Braun ThermoScan® 7 s funkcí Age Precision® IRT6520 Už žádné dohady: s novou funkcí zobrazení teploty podle věku přesně víte, jestli má vaše dítě horečku nebo ne. Teploměr ThermoScan® od společnosti Braun měří infračervené teplo, které vyzařuje ušní bubínek a okolní tkáně. Aby se předešlo nepřesnému měření teploty, měřicí hrot se předehřeje na teplotu blízkou tělesné teplotě. Po zasunutí do ucha teploměr nepřetržitě měří vyzařovanou infračervenou energii. Když teploměr vyhodnotí, že byla naměřena přesná teplota, měření ukončí a zobrazí výsledek. Funkce Age Precision™ a displej s barevnou indikací Klinický výzkum ukázal, že se definice horečky mění s tím, jak dítě roste a vyvíjí se z novorozence v batole a následně v dospělého. Barevná indikace na displeji teploměru vás zbaví nejistoty ohledně interpretace naměřené teploty u jednotlivých členů rodiny. Pomocí tlačítka Age Precision™ jednoduše zvolte vhodné nastavení věku a změřte teplotu. Displej se zbarví zeleně, žlutě nebo červeně, což vám pomůže porozumět naměřené hodnotě teploty.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Infračervený teploměr Braun IRT 6520 Thermoscan 7 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Conrad.cz nový kousek za cenu 1 490 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Conrad.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Infračervený teploměr Braun IRT 6520 Thermoscan 7 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Infračervený teploměr Braun IRT 6520 Thermoscan 7

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Infračervený teploměr Braun IRT 6520 Thermoscan 7 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Lékařské teploměry Braun
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější PC technika a kancelář. nejlevnější Dům & zahrada. nejlevnější Zdraví & Wellness. nejlevnější Lékařské teploměry.

Slevy Infračervený teploměr Braun IRT 6520 Thermoscan 7

Bazarové produkty Braun většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Infračervený teploměr Braun IRT 6520 Thermoscan 7 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: