Internetová meteostanice propojená se smartphonem Techno Line Mobile Alerts MA 10050

  • Internetová meteostanice propojená se smartphonem Techno Line Mobile Alerts MA 10050 Meteostanice
Cena produktu
3 990 Kč
Dostupnost
Je skladem 27.05.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Conrad.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Internetová meteostanice propojená se smartphonem Techno Line Mobile Alerts MA 10050 Techno Line

Chladí lednička dostatečně? Je nutné zalít rostliny? Mohu nechat pračku běžet bez dozoru? Všechny tyto dotazy vám zodpoví systém střežení domu MOBILE ALERTS v praktické aplikaci pro iOS a Android v kombinaci s různými bezdrátovými senzory pro váš domov. Pomocí senzorů s připojením k internetu přes domácí Gateway můžete mít se zařízením Mobile Alerts přístup ke všem informacím ze svého domova odkudkoliv na světě. Přes oznámení Push budete při výskytu poruchy okamžitě upozorněni - můžete tak cíleným zásahem zabránit velkým škodám. Velmi snadná instalace během 2 minut umožní každému uživateli pouze ve 4 krocích hlídat svůj dům. Stáhněte si na stránkách Appstore bezplatně aplikaci MOBILE ALERTS. Tato aplikace je po instalaci ihned připravena k provozu. Přihlášení není nutné. Připojte Gateway k napájecímu adaptéru a k vašemu routeru, potom vložte baterie do vybraných rádiových senzorů. Otevřete aplikace, skenujte QR kódy rádiových senzorů a už si můžete vyvolat všechny zaznamenané údaje pomocí smartphonu a zkontrolovat aktuální stav vašeho domova - kdykoli, odkudkoli, po celém světě a bez poplatků. Srozumitelné, grafické uživatelské rozhraní aplikace je intuitivně ovladatelné a lze ho přizpůsobit vašim potřebám. Uložte si pro každý senzor vlastní název a stanovte si specifické hranice alarmů. Při překročení hranic jednotlivých senzorů hlásí ihned poruchu a informaci se přenáší do vašeho smartphonu. Pomocí senzorů s připojením k internetu přes domácí Gateway můžete mít se zařízením Mobile Alerts přístup ke všem informacím ze svého domova odkudkoliv na světě. Přes oznámení Push budete při výskytu poruchy okamžitě upozorněni - můžete tak cíleným zásahem zabránit velkým škodám. Sada MOBILE ALERTS MA 10050 s Gateway (MA 10000) a vysílačem (MA 10200) trvale kontroluje teplotu a hlásí poruchy. MA 10660 je další senzor v rámci sady pro hlídání domu Mobile Alerts. Tento senzor umožňuje monitorování rychlosti a směru větru a větrných poryvů. U tohoto senzoru odpadá nutnost výměny baterií, protože MA 10660 je vybaven solárními panely. Každý, byť malý větrný poryv je tímto senzorem registrován, zaevidován a správně ohlášen. Plus senzor pro měření srážek. Pro uvedení sady MA 10045 do provozu slouží aplikace Mobile Alerts App (k dispozici zdarma pro iOS a Android)... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Internetová meteostanice propojená se smartphonem Techno Line Mobile Alerts MA 10050 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Conrad.cz nový kousek za cenu 3 990 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Conrad.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Internetová meteostanice propojená se smartphonem Techno Line Mobile Alerts MA 10050 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Internetová meteostanice propojená se smartphonem Techno Line Mobile Alerts MA 10050

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Internetová meteostanice propojená se smartphonem Techno Line Mobile Alerts MA 10050 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Meteostanice Techno Line
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější PC technika a kancelář. nejlevnější Dům & zahrada. nejlevnější Teploměry a meteostanice. nejlevnější Meteostanice.

Slevy Internetová meteostanice propojená se smartphonem Techno Line Mobile Alerts MA 10050

Bazarové produkty Techno Line většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Internetová meteostanice propojená se smartphonem Techno Line Mobile Alerts MA 10050 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: