Intex Explorer Pro 300, vel. none

  • Intex Explorer Pro 300, vel. none Čluny
Cena produktu
999 Kč
Dostupnost
28.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Intex Explorer Pro 300, vel. none Intex

Nafukovací člun vhodný pro 2 dospělé osoby a jedno dítě s nosností až 200 kg, je ideální zpestření váší letní dovolené. Ventil umožňuje snadné a rychlé nafouknutí a pak už vám nic nebrání vyplout za zábavou.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Intex Explorer Pro 300, vel. none z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 999 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Intex Explorer Pro 300, vel. none s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 0078257583584.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Intex Explorer Pro 300, vel. none

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Intex Explorer Pro 300, vel. none na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Čluny Intex
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Sport. nejlevnější Vodní sporty. nejlevnější Vodácké příslušenství. nejlevnější Čluny.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Čluny Intex, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Intex Explorer Pro 300, vel. none

Bazarové produkty Intex většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Intex Explorer Pro 300, vel. none je potřeba brát s rozvahou.


Další oblíbené mezi uživateli
Bazar Čluny

Podobné výrobky od stejného prodejce: