Isolating amplifier MINI MCR-SL-I-U-0-SP Phoenix Contact MINI MCR-SL-I-U-0-SP, 2813554, 1 ks

  • Isolating amplifier MINI MCR-SL-I-U-0-SP Phoenix Contact MINI MCR-SL-I-U-0-SP, 2813554, 1 ks Měniče, ostatní
Cena produktu
4 890 Kč
Dostupnost
Je skladem 25.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Conrad.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Isolating amplifier MINI MCR-SL-I-U-0-SP Phoenix Contact MINI MCR-SL-I-U-0-SP, 2813554, 1 ks Phoenix Contact

MCR 3-way isolating amplifier, for electrical isolation of analog signals, with spring-cage connection, input signal: 0 mA ... 20 mA, output signal: 0 V ... 10 V... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Isolating amplifier MINI MCR-SL-I-U-0-SP Phoenix Contact MINI MCR-SL-I-U-0-SP, 2813554, 1 ks z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Conrad.cz nový kousek za cenu 4 890 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Conrad.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Isolating amplifier MINI MCR-SL-I-U-0-SP Phoenix Contact MINI MCR-SL-I-U-0-SP, 2813554, 1 ks s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Isolating amplifier MINI MCR-SL-I-U-0-SP Phoenix Contact MINI MCR-SL-I-U-0-SP, 2813554, 1 ks

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Isolating amplifier MINI MCR-SL-I-U-0-SP Phoenix Contact MINI MCR-SL-I-U-0-SP, 2813554, 1 ks na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Měniče, ostatní Phoenix Contact
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější PC technika a kancelář. nejlevnější Součástky. nejlevnější Automatizace. nejlevnější Měřící a regulační technika. nejlevnější Měniče, ostatní.

O prodejci Conrad.cz

O prodejci

Conrad.cz je moderní internetový obchod s kvalitní elektronikou a elektrotechnikou. Conrad elektro není pozadu za konkurencí a svůj sortiment pravidelně doplňuje. Výhodou je také přehledný eshop. Podívejte se na bídku produktů Měniče, ostatní Phoenix Contact, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku Conrad.cz za výhodnou cenu.


Conrad.cz

Slevy Isolating amplifier MINI MCR-SL-I-U-0-SP Phoenix Contact MINI MCR-SL-I-U-0-SP, 2813554, 1 ks

Bazarové produkty Phoenix Contact většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Isolating amplifier MINI MCR-SL-I-U-0-SP Phoenix Contact MINI MCR-SL-I-U-0-SP, 2813554, 1 ks je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: