Jezírková fólie Oase 50644, 2 x 3 m, černá

  • Jezírková fólie Oase 50644, 2 x 3 m, černá Stavba zahradních jezírek
Cena produktu
769 Kč
Dostupnost
Je skladem 11.07.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Conrad.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Jezírková fólie Oase 50644, 2 x 3 m, černá Oase

Oase AlfaFol pro zahradní jezírka s různými plochami a hloubkami. Fólie lze bez problémů zastřihnout na míru pomocí nůžek a trvale je spojit. Jednovrstvá, hladká, černá fólie z PVC bez obsahu regenerátů a kadmia je odolná proti UV, svaru, rozpadu a podle DIN 53361 také proti mrazu.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Jezírková fólie Oase 50644, 2 x 3 m, černá z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Conrad.cz nový kousek za cenu 769 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Conrad.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Jezírková fólie Oase 50644, 2 x 3 m, černá s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Jezírková fólie Oase 50644, 2 x 3 m, černá

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Jezírková fólie Oase 50644, 2 x 3 m, černá na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Stavba zahradních jezírek Oase
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější PC technika a kancelář. nejlevnější Dům & zahrada. nejlevnější Zahradní jezírka a akvaristika. nejlevnější Stavba zahradních jezírek.

Slevy Jezírková fólie Oase 50644, 2 x 3 m, černá

Bazarové produkty Oase většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Jezírková fólie Oase 50644, 2 x 3 m, černá je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: