Joma Top Flex IN, vel. 43

  • Joma Top Flex IN, vel. 43 Pánská obuv
Cena produktu
1 799 Kč
Dostupnost
19.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Joma Top Flex IN, vel. 43 Joma

Další generace modelu sálovek Joma Top Flex. Celokožená sálová obuv s prošitou špičkou a nebarvící podrážkou vhodná do hal a tělocvičen. Na futsal, ale i na jiné halové sporty. Tato bota je nejoblíbenější sálový model, který JOMA vyrábí.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Joma Top Flex IN, vel. 43 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 1 799 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Joma Top Flex IN, vel. 43 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 9997515753341.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Joma Top Flex IN, vel. 43

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Joma Top Flex IN, vel. 43 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pánská obuv Joma
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Obuv. nejlevnější Pánská obuv.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Pánská obuv Joma, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Joma Top Flex IN, vel. 43

Bazarové produkty Joma většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Joma Top Flex IN, vel. 43 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: