Jurek Meble Komoda NIAGARA Jurek 150/96/42

  • Jurek Meble Komoda NIAGARA Jurek 150/96/42 Komody
Cena produktu
3 725 Kč
Dostupnost
28.04.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Daka.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Jurek Meble Komoda NIAGARA Jurek 150/96/42 Jurek Meble

Komoda NIAGARA Jurek 150/96/42 ze systému NIAGARA od výrobce JUREK. Klasické a vkusně zvolené barvy v kombinaci s rafinovaným uspořádáním a možností dokoupit LED osvětlení utváří nádhernou a příjemně vyhlížející řadu nábytku. NIAGARA v barevné kombinaci zlatý dub a krémová se hodí jak do malého bytu, tak do prostorné vily. Ať už vaší domácnosti vévodí střídmost, nebo dominuje extravagance, NIAGARA bude určitě to pravé. Máte možnost volit jednotlivě z 5 prvků, nebo zakoupit celou sestavu. Nábytek je vyroben z kvalitní dřevotřískové desky o tloušťce 16mm.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Jurek Meble Komoda NIAGARA Jurek 150/96/42 z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Daka.cz nový kousek za cenu 3 725 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Daka.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Jurek Meble Komoda NIAGARA Jurek 150/96/42 s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení .


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Jurek Meble Komoda NIAGARA Jurek 150/96/42

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Jurek Meble Komoda NIAGARA Jurek 150/96/42 na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Komody Jurek Meble
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Moderní nábytek a předsíně. nejlevnější Dům a zahrada. nejlevnější Nábytek. nejlevnější Komody.

Slevy Jurek Meble Komoda NIAGARA Jurek 150/96/42

Bazarové produkty Jurek Meble většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Jurek Meble Komoda NIAGARA Jurek 150/96/42 je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: