Kappa Basic Cabous dámské tričko černé, vel. XS

  • Kappa Basic Cabous dámské tričko černé, vel. XS Pánská trička
Cena produktu
259 Kč
Dostupnost
20.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » hervis.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Kappa Basic Cabous dámské tričko černé, vel. XS Kappa

Dámské volnočasové tričko značky Kappa s výstřihem do tvaru V, vyrobené z příjemného materiálu.... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Kappa Basic Cabous dámské tričko černé, vel. XS z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od hervis.cz nový kousek za cenu 259 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu hervis.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kappa Basic Cabous dámské tričko černé, vel. XS s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8007690256108.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Kappa Basic Cabous dámské tričko černé, vel. XS

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Kappa Basic Cabous dámské tričko černé, vel. XS na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Pánská trička Kappa
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Dětské zboží a móda. nejlevnější Hervis. nejlevnější Oblečení a móda. nejlevnější Pánské oblečení. nejlevnější Pánská trička.

O prodejci hervis.cz

Hervis.cz má široký výběr sportovního sortimentu, na hervis.cz najdete vše potřebné pro sport a turistiku. Veškeré vybavení pro sportovce je značkové a z kvalitních materiálů. Podívejte se na bídku produktů Pánská trička Kappa, které můžete zakoupit. Zobrazit nabídku hervis.cz za výhodnou cenu.


hervis.cz

Slevy Kappa Basic Cabous dámské tričko černé, vel. XS

Bazarové produkty Kappa většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Kappa Basic Cabous dámské tričko černé, vel. XS je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: