Kapsa nalepovací 20x8cm

  • Kapsa nalepovací 20x8cm Různé
Cena produktu
99 Kč
Dostupnost
Je skladem 12.07.2020
Doprava
od 59 Kč
Do obchodu » Jaknaauto.cz

Podrobnosti a detail produktu

Bazar Kapsa nalepovací 20x8cm Compas

Praktický organizér s pružnou síťkou.

Kapsa zabezpečí prostor pro drobnosti, které potřebujete mít ve vozidle po ruce (př. telefon, kartu, tužku, platební kartu, klíče, apod.)

Umístění kapsy záleží na Vašich preferencích, stačí sundat krycí fólii ze zadní strany kapsy a přitisknout na předem určené místo. Pevné spojení zajistí kvalitní samolepící vrstva.

Technická data
Rozměry 20 x 8 cm
Upevnění samolepící vrstva
... Zobrazit celý detail produktu >>>Hledáte Kapsa nalepovací 20x8cm z bazaru?. Stačí připlatit pár korun navíc a můžete si výhodně koupit od Jaknaauto.cz nový kousek za cenu 99 Kč. Rozmyslete si nákup bazarového zboží, kde nemáte jistotu, že produkt vydrží a bude v pořádku.

Z prověřeného obchodu Jaknaauto.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kapsa nalepovací 20x8cm s jistotou, že produkt bude v pořádku a kvalitní.

Doplňující parametry: značení 8591686062830.


Recenze

Nové zboží je vždy lepší - máte záruku a jistotu kvality.


Recenze Kapsa nalepovací 20x8cm

Martina
Datum: před pár dny
Komentář: Ráda nakupuji v tomto obchodě, zboží je vždy krásně zabaleno a doručeno velmi rychle.
Udělené hodnocení:

Petr
Datum: před týdnem
Názor: Rozhodoval jsem se dlouho podle recenzí Kapsa nalepovací 20x8cm na internetu a byla to správná volba, produkt je přesně dle mých představ a jsem hodně spokojen.
Nakupoval: v Různé Compas
Hodnotil kladně:

Můžete mrknout i na nejlevnější Camping a outdoor. nejlevnější AKCE ŘÍJEN. nejlevnější Autokosmetika. nejlevnější Interiér. nejlevnější Držáky. nejlevnější Různé.

Slevy Kapsa nalepovací 20x8cm

Bazarové produkty Compas většinou nakupujeme, když chceme ušetřit. Ale ne vždy se vyplatí koupit bazarové zboží. Někdy může skrývat malé vady a nákup použitého žboží Kapsa nalepovací 20x8cm je potřeba brát s rozvahou.


Podobné výrobky od stejného prodejce: